Україна опустилася в рейтингу рівня життя

Британський аналітичний центр The Legatum Institute розмістив Україну на 112 місці у світовому рейтингу рівня життя. Таким чином, наша країна опинилася нижче від Молдови.

Повідомляє сайт ЗАПОРІЖЖЯ з посиланням на ua.korrespondent.net.

У світовому рейтингу рівня життя, створеним британським аналітичним центром The Legatum Institute Україна опустилася на 112 місце, втративши 5 позицій, у порівнянні з 2016 роком.

Країни розташовувалися в рейтингу на основі результатів опитувань громадян за вісьмома категоріями: стан економіки, соціальної сфери, влади, підприємництва, охорони здоров’я та персональної свободи громадян в їх країнах.

Так, у 2016 році Україна займала 107 місце в рейтингу, зараз – 112. Починаючи з 2006 року, коли був опублікований перший Індекс процвітання, Україна опустилася в таблиці рейтингу на 17 позицій.

Згідно з отриманими даними, Україна отримала найнижчу оцінку в сфері охорони здоров’я. Тут вона втратила 24 позиції. Найбільші позитивні зміни торкнулися “соціального капіталу” – плюс 20 позицій.
Першу трійку в рейтингу представляють Норвегія, Нова Зеландія і Фінляндія. США опинилися на 18 місці, втративши одну позицію. РФ стала 101-ю, втративши 4 позиції, Чехія – 26-а, Польща – 32, Угорщина – 45, Білорусь – 95, Молдова – 98.
Найбільш низькі показники у Судану, ЦАР і Ємену. Вони зайняли 147, 148 і 149 місця відповідно.